logo
13/07
11/07
10/07
09/07
04/07
03/07
02/07
28/06
27/06
25/06
2 ...

Танки «Abrams» уже незабаром потраплять в Україну – Остін

19-09-2023 13:371158

Танки «Abrams» уже незабаром потраплять в Україну – Остін
Фото: usmilitarypower.com

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Україна незабаром отримає від США танки M1 Abrams.

Про це керівник Пентагону сказав на відкритті 15-го засідання контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

«З часу нашої останньої зустрічі Сполучені Штати виділили додаткові пакети допомоги у сфері безпеки на загальну суму понад 2 мільярди доларів. Ці пакети включають терміново необхідні протиповітряну оборону, боєприпаси та обладнання для розмінування…

Я також радий повідомити, що танки M1 Abrams, щодо яких Сполучені Штати раніше зобов’язалися, незабаром потраплять в Україну», – сказав Остін.

Саму промову керівник Пентагону почав з подяки Олексію Резнікову за «його важку працю та самовідданість – і за все, що він зробив для вільної України в безпечному світі».

«Хочу привітати нового міністра оборони України Рустема Умерова. І Рустеме, як добре, що ти тут. Мені дуже сподобався наш дзвінок кілька днів тому, і, звичайно, сподобалася зустріч, яку ми щойно завершили. Я сподіваюся на тісну співпрацю з вами та вашою командою. І я знаю, що всі тут так само», – зазначив Остін.

Як відомо, адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про намір відправити танки Abrams в Україну в січні, щоб спонукати Німеччину швидше надати Україні танки Leopard.

Повідомлялось, що перші танки прибудуть в Україну у вересні.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news