logo
11/12
10/12
09/12
08/12
07/12
2 ...

Кредобанк розвиває співпрацю з PZU Україна з продажу страхових продуктів

20-09-2023 17:09300

Кредобанк розвиває співпрацю з PZU Україна з продажу страхових продуктів
Фото: nabu.ua

Кредобанк розширив співпрацю з ПрАТ СК «ПЗУ Україна» -- страховою компанією з польським капіталом у продажі страхових продуктів. Відтепер у відділеннях та на веб-сайті банку можна придбати низку пропозицій зі страхування компанії, серед яких – нова програма страхування від нещасних випадків «Незламність». 

Про це повідомляє пресслужба «Кредобанку.

Програма «Незламність» дозволяє цивільним особам застрахувати життя і здоров’я від нещасних випадків, пов’язаних з воєнними діями. Поліс покриває нещасні випадки, отримані внаслідок влучання снарядів, мін, куль, обвалів будівель, наслідків пожеж, замінування територій або застосування будь-якої зброї, за винятком зброї масового ураження. Страховий поліс «Незламність» діє в Україні та у всьому світі, окрім територій, де ведуться активні бойові дії та тимчасово окупованих територій. Можлива сума відшкодування – до 500 тисяч гривень, термін – 1, 3 або 5 років.

«Будучи частиною найбільшої фінансової групи PKO Bank Polski, Кредобанк вважає пріоритетною співпрацю з польськими компаніями, що працюють в Україні. Ми раді розширити партнерську співпрацю із страховою компанією «ПЗУ Україна» із продажу лінійки страхових продуктів у відділеннях та електронних каналах банку та сподіваємося, що нова пропозиція «Незламність» допоможе українцям почувати себе більш захищеними в умовах повномасштабної російської агресії»», — говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

«Кредобанк наш давній стратегічний партнер, саме тому реалізацію нової програми страхування від нещасних випадків «Незламність», ми довірили виключно йому.

«Незламність» - це вимога часу. Ми чуємо нашого клієнта, його потреби та розуміємо його страхи, особливо в сьогоднішній ситуації. Сподіваємось, що можливість придбати таку програму та убезпечити своє життя понизить градус щоденної тривоги українців, пов'язаної з воєнними ризиками», - прокоментував  Член Правління  ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Марек Бабіцький. 

Окрім програми «Незламність», Кредобанк пропонує своїм клієнтам придбати поліси туристичного страхування, обов’язкового страхування при виїзді за кордон транспортним засобом «Зелена картка», обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності для власників транспортних засобів при дорожньо-транспортних пригодах в Україні («Автоцивілка»), а також страхування майна від ризиків нещасних випадків, спричинених стихійними лихами або діями третіх осіб. 

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news