Верховний суд підтвердив вирок колишньому головному тюремнику Львівщини

http://leopolis.news/post/93090/verhovnyy-sud-pidtverdyv-vyrok-kolyshnomu-golovnomu-tyuremnyku-lvivshchyny-

20/09/2023

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура. 

Зокрема, ВСУ погодився з доводами прокурора САП, відхилив касаційну скаргу сторони захисту та підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України М.Дзюдзю. 

Таким чином, Верховний Суд постановив визнати генерал-майора внутрішньої служби винуватим в отриманні щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

Відповідно до рішення Верховного Суду М.Дзюдзя засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна..

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Як повідомляли, 14 жовтня 2022 року ВАКС визнав вказану особу винуватою за ч. 3 ст. 368 КК України та призначив покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року, в останній робочий день, його взяли на «гарячому» під час отримання хабаря.

Справу щодо Дзюдзя передали до суду ще в березні 2021 року.

Михайло Дзюдзь на виборах у 2020 році став депутатом Львівської обласної ради від партії «Європейська солідарність».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news