logo
11/12
10/12
09/12
08/12
07/12
2 ...

Чиновницю одного з військкоматів Львівщини затримали під час отримання хабаря (ФОТО)

22-09-2023 10:531671

Чиновницю одного з військкоматів Львівщини затримали під час отримання хабаря (ФОТО)
Фото: Антикорупційний моніторинг Львівщини

Співробітницю одного з районних територіальних центрів комплектування Львівської області вчора, 21 вересня, затримали під час отримання хабаря за допомогу в ухиленні від призову під час мобілізації.

«За попередньою інформацією, правоохоронними органами затримано співробітницю одного з районних територіальних центрів комплектування за підозрою у отриманні неправомірної вигоди за допомогу у вирішенні питань, щодо ухилення від призову під час мобілізації. Ми засуджуємо будь які неправомірні дії військовослужбовців територіальних центрів комплектування, таким не місце у нашій структурі. Всебічно будемо сприяти проведенню розслідування з метою очищення структури територіальних центрів.

Корупцію, у жодному її прояві, толерувати ніхто не буде», – повідомила Служба звʼязків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП.

За іформацією Антикорупційного моніторингу Львівщини, «на гарячому» затримали офіцерку Пустомитівського відділення Львівського РТЦК під час отримання хабаря розміром $17 000.

«Вчора 21.09.2023 на території АЗС «WOG» у Сопошині оперативники управління стратегічних розслідувань затримали «на гарячому» жінку-офіцера Пустомитівського відділення Львівського РТЦК‼

Сума хабаря склала 17 000 доларів США‼!

Встановлено, що посадовиця зловживаючи своїм службовим становищем та наданими владними повноваження, організувала схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від осіб що підлягають мобілізації. Вартість «послуги зняття з обліку» становила 8500 доларів США‼!

Під час затримання у посадовиці ТЦК було при собі близько 10 тис. доларів невідомого походження.

Слідчі дії тривають, вирішується питання щодо оголошення про підозру», – йдеться у повідомленні.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news