logo
13/07
12/07
11/07
10/07
2 ...

Україна вдарила по особливо «чутливому» місцю росії – розвідка Британії

22-09-2023 12:03418

Україна вдарила по особливо «чутливому» місцю росії – розвідка Британії
Фото: ілюстративне

В останні чотири дні і росія, і Україна інтенсивно атакують глибокий тил противника через прагнення отримати перевагу на тлі відносно статичної ситуації на лінії фронту.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міністерства оборони Великої Британії за 22 вересня, повідомляє «Українська правда».

Британські аналітики відзначили, що останніми днями надходять повідомлення про вибухи на російських логістичних об'єктах, авіабазах і командних пунктах у Криму, Краснодарському краї та поблизу москви.

Дуже ймовірно, що Чорноморський флот росії знову став об'єктом серйозних атак. Однак вибухи на авіабазі Чкаловський, що поблизу москви, ймовірно, викликають найбільше стратегічне занепокоєння у російських лідерів.

«Це чутливе місце, оскільки там базуються спеціальні військові літаки, а також VIP-транспорт для російських лідерів. Повідомлення про пошкодження літака спеціального призначення СООТ є особливо важливим. Яка версія літака постраждала, незрозуміло, але ці цінні літаки виконують місії, які включають збір радіоелектронної розвідки», – йдеться в огляді.

Протягом останнього тижня росія неодноразово завдавала дальніх ударів по цілях по всій території України.

Така незвична інтенсивність, ймовірно, частково є відповіддю на інциденти в росії та Криму, вважають британські аналітики.

У той самий час, оскільки наземні бої є відносно статичними, кожна сторона прагне отримати перевагу, завдаючи ударів у стратегічну глибину противника, зазначили у міністерстві.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news