logo
11/12
2 ...

У Червонограді поліцейські провели для школярів різноманітні тренінги

22-09-2023 13:13177

У Червонограді поліцейські провели для школярів різноманітні тренінги

Спеціалісти-вибухотехніки поліції Львівщини, ювенальні поліцейські Червоноградського районного відділу поліції, а також патрульні поліцейські спільно з рятувальниками та представниками Мальтійської служби допомоги провели захід «Безпека громад» для учнів 7-9 класів місцевих шкіл.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

На центральні площі Червонограда було облаштовано локації із спеціальними тренажерами для вивчення Правил дорожнього руху, надання невідкладної медичної допомоги тощо.

Поліцейські вибухотехніки нагадали присутнім правила мінної безпеки – зокрема, виявивши підозрілий предмет, у жодному разі не можна торкатися його, пересувати, намагатися знешкодити самостійно. В таких випадках слід негайно повідомити про знахідку за номером 102.

Працівники ДСНС продемонстрували обладнання, за допомогою якого вони розбирають завали та рятують людей.

Крім того, на спеціальному дорожньому макеті діти мали змогу вивчити Правила дорожнього руху, а також в безпечній обстановці відпрацювати різні ситуації, які можуть трапитися на дорозі

Також учні вчились надавати першу домедичну допомогу з представником Мальтійської служби.

Школярі з цікавістю проходили тренінги, а також мали змогу поміряти поліцейське екіпірування, посидіти у службовому автомобілі, зробити фотографії з поліцейськими та селфі.

Захід відбувся в рамках проєкту Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news