logo
10/12
09/12
08/12
07/12
06/12
2 ...

У Львові заочно судитимуть трьох бойовиків «ДНР»

22-09-2023 16:57627

У Львові заочно судитимуть трьох бойовиків «ДНР»

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти стосовно трьох громадян України, яким інкримінують державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Розслідуванням встановлено, що мешканці Донецької області вступили до лав не передбаченого законом збройного формування так званої «днр», інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За час проходження військової служби двоє обвинувачених охороняли місця дислокації підрозділів рф та забезпечували фільтраційні заходи місцевого населення на блокпостах.

Ще один підсудний виконував обов’язки начальника штабу полку. Він надавав накази підпорядкованим військовослужбовцям щодо ведення бойових дій проти Збройних Сил України. Також чоловік відповідав за мобілізаційну готовність полку та військову дисципліну, організовував караульну і внутрішню службу тощо.Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Львівській області.

Leopolis.news