logo
04/06
03/06
2 ...

Працівникам Миколаївської колонії визначили покарання через втечу в’язнів у вересні

11-10-2019173

Працівникам Миколаївської колонії визначили покарання через втечу в’язнів у вересні
Фото: Ілюстративне

Шестеро працівників Миколаївської колонії на Львівщині покарали через втечу в’язнів 3 вересня.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, 3 вересня, близько 14:00 із контрагентського об’єкту в одному із сіл Миколаївського району здійснили організовану втечу двоє засуджених: 20-річний уродженець Києва, засуджений до 5 років позбавлення волі за ст. 153 та ст. 187 КК України (задоволення статевої пристрасті в неприродний спосіб та розбій) та 26-річний мешканець Житомирської області, засуджений до 3 років позбавлення волі за ч.2 ст.309 КК України (незаконне поводження з наркотичними засобами), які відбували покарання у дільниці соціальної реабілітації ДУ «Миколаївська ВК 50» та виконували там роботи.

«Однією із причин втечі засуджених стали грубі порушення вимог Інструкції з організації нагляду за засудженими та залишення їх без нагляду на час, достатній для втечі. Також, зафіксовано і зволікання з повідомленням про втечу небезпечних злочинців до поліції. Таким чином їм вдалось поранити поліцейського, який у неробочий час намагався їх самотужки затримати», - йдеться у повідомленні.

За результатами розгляду вказівки Золочівської місцевої прокуратури щодо проведення службової перевірки за цим фактом та виявлених грубих порушень кримінально-виконавчого законодавства до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 службових осіб. Одного із них попереджено про неповну посадову службову відповідність, чотирьом оголошено сувору догану, а одному – догану.

Leopolis.news