logo
26/02
2 ...

Зареєструватися на конкурс «Молодий тренер року» цьогоріч можуть представники усіх спортшкіл області

16-11-2023 21:40633

Зареєструватися на конкурс «Молодий тренер року» цьогоріч можуть представники усіх спортшкіл області
Фото: Львівська ОВА

На Львівщині триває прийом документів на участь у другому обласному конкурсі «Молодий тренер року». Подавати заявку запрошують тренерів віком від 18 до 35 років. 

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як розповів під час брифінгу в Офіційному медіацентрі при ЛОВА Роман Хім’як, начальник управління, цього року конкурс масштабували і його учасниками тепер можуть стати тренери не лише з обласних спортивних шкіл, а й зі спортивних шкіл, які перебувають у підпорядкуванні громад.

«Це проєкт, який Львівська ОВА розпочала минулого року. По фідбеках ми зрозуміли, що він абсолютно потрібен, бо в доволі складний час, за останні чотири роки – час пандемії і повномасштабного вторгнення, – надзвичайно важливо мати зайнятість.

Молоді тренери до 35 років (такий вік зумовлений законодавством України), за нашими спостереженнями є тими, хто першими зустрічаються з юними спортсменами. І від них залежить, чи дитина залишає заняття чи йде далі. 

Грошова винагорода все таки дозволяє більш впевнено себе почувати, додає мотивації», – зазначив Роман Хім’як.

Окрім того, за його словами, однією з цілею проведення конкурсу є збільшення частки молодих тренерів в області до 30% від загальної кількості.

«Станом на сьогодні частка молодих тренерів на Львівщині складає 17%. Це доволі мало, але цьому є і економічні, і соціальні причини. Сподіваємось, за кілька років тренерів молодих, амбітних буде більше. Хочемо, щоб їх кількість збільшилася до 30%», – додав Роман Хім’як.

Нагадаємо, що переможець конкурсу цьогоріч отримає грошову винагороду у розмірі 35 тисяч гривень. Документи на участь можна подавати через електронну пошту або ж безпосередньо до управління молоді і спорту ЛОВА до 24 листопада.

Переможниця минулорічного конкурсу, майстер спорту України, тренерка з художньої гімнастики Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Ірина Габрильчук наголошує, що участь у такому конкурсі додає мотивації і натхнення у роботі. 

«Це дуже класна мотивація, дуже сильне натхнення для тренерів працювати саме на результат. Коли ми виховуємо спортсменів і вони піднімаються на п’єдестал –  це неймовірно приємно. Завдяки цьому конкурсу управління молоді і спорту зробило так, що тренери теж можуть піднятися на п’єдестал. Ми натхненні такими проєктами. Продовжуємо виховувати крутих спортсменів!», – зазначила тренерка під час брифінгу.

Детальніше про умови участі у конкурсі на здобуття обласної премії «Молодий тренер року» у 2023 році читайте за посиланням – https://loda.gov.ua/news/83880 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news