logo
01/03
29/02
28/02
27/02
26/02
2 ...

Музею Новітніх героїв Рудківської СЗШ І-ІІІ ст. ім.В. Жеребного присвоєно звання «Зразковий музей»

22-11-2023 10:51502

Музею Новітніх героїв Рудківської СЗШ І-ІІІ ст. ім.В. Жеребного присвоєно звання «Зразковий музей»
Фото: з відкритих джерел

Напередодні Дня Гідності та Свободи приємну новину отримав колектив Рудківської СЗШ І-ІІІ ступенів імені В. Жеребного Самбірського району. Музею Новітніх героїв цього освітнього закладу міністр освіти і науки України Оксен Лісовий присвоїв звання «Зразковий музей».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

За словами директорки освітнього закладу Надії Кондрашової, для нас, педагогів, це велика честь і відповідальність. Зберегти в пам'яті події Революції Гідності, подвиги захисників України ,навчати і виховувати молоде покоління за принципами чесності, гідності і свободи - почесне завдання сьогодення.

«Майдан заклав фундамент боротьби за незалежність України ,яка, на жаль, триває і триватиме доти, поки ЗСУ не виб’ють рашистів. Експонати музею нагадують, що вистояли тоді – переможемо і в цій російській агресії», – зазначила керівничка. 

Нагадаємо, що Герой Майдану Володимир Жеребний – випускник школи м. Рудки. Його життя обірвалося на палаючих барикадах у розпалі протистояння між добром і злом. Його ім’я присвоєно навчальному закладу. У свою чергу музей наповнений світлинами, експонатами Володимира Жеребного та ще одного рудківчанина – Володимира Топія, який загинув у Києві під час пожежі в Будинку профспілок.

Імена двох творців Революції Гідності, які зачислені до Героїв Небесної сотні, у Рудках увічнені пам’ятними таблицями.  

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news