logo
03/03
02/03
01/03
2 ...

При Міноборони створили робочу групу для оперативного реагування на проблеми із фортифікаціями

24-11-2023 17:18505

При Міноборони створили робочу групу для оперативного реагування на проблеми із фортифікаціями
Фото: Міноборони

При Міноборони створили Міжвідомчу робочу групу, яка вивчатиме проблемні питання з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд та вчасно реагуватиме на них.

Орган працюватиме в режимі 24/7 за принципом «оперативного штабу», інформує Міноборони. 

Таке рішення ухвалили на зустрічі Міністра оборони Рустема Умєрова з Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

Тимчасовий консультативно-дорадчий орган координуватиме зусилля всіх органів військового управління, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд - аби робота за цим напрямком була системною. 

У планах групи - впровадити реформу, щоб визначити зони відповідальності: на першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій - Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій. 

При Міжвідомчій робочій групі вже створена волонтерська бізнес-спільнота, яка висловила готовність оперативно надавати меценатську допомогу в будівництві фортифікаційних споруд на найбільш “гарячих” напрямках. 

Для впровадження нових підходів уряду запропонують затвердити нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд, до якої залучать ресурси Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури, ОВА, приватних підрядників.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news