logo
23/02
2 ...

Нардеп з Львівщини очолив партію «За Майбутнє»

24-11-2023 15:29531

Нардеп з Львівщини очолив партію «За Майбутнє»
Фото: Тарас Батенко

На всеукраїнському з’їзді партії «За Майбутнє» був обраний новий голова – замість Ігоря Палиці  її очолив Тарас Батенко.

Про це йдеться у повідомленні партії.

Як зазначається, з початку війни Ігор Палиця прийняв рішення піти з публічної політики, і сконцентрувався на роботі благодійного фонду, допомозі армії, переселенцям та малозабезпеченим.

«Новообраний голова Тарас Батенко – досвідчений політик, депутат двох скликань Парламенту, секретар комітету Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги. Так як Батенко очолює депутатську групу «Партія «За майбутнє» в Парламенті, для однопартійців та колег це виправдане часом і обставинами рішення сьогодні», – зазначили у партії.

Партію «За майбутнє» пов’язують із Ігорем Коломойським. Колишній лідер партії Ігор Палиця – його давній соратник та бізнес-партнер. У Вікіпедії навіть стверджується, що Коломойський фінансує партію.

Сама партія була зареєстрована 18 липня 2008 року як «Україна майбутнього», а 20 травня 2020 року змінила назву на «За майбутнє». Створена на основі депутатської групи «За майбутнє» з 22 депутатів. Очолив її колишній голова Одеської ОДА (2014—2015) та Волинської облради (2015—2019) Ігор Палиця.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news