logo
29/02
28/02
2 ...

Німеччина надала Україні ще €24,5 млн на зміцнення енергосистеми

27-11-2023 20:36470

Німеччина надала Україні ще €24,5 млн на зміцнення енергосистеми
Фото: facebook.com/vladimir.kudrytskyi

Компанія «Укренерго» додатково отримає 24,5 мільйони євро від уряду Німеччини на зміцнення української енергосистеми.

Про це повідомив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Уряд Німеччини через банк KfW виділив 24 млн євро кредиту, а також ще 0,5 млн євро гранту для посилення стійкості української енергосистеми», – написав він.

За словами Володимира Кудрицького, сьогодні з новопризначеним керівником Офісу німецького державного банку розвитку KfW в Україні Лоренцом Гесснером та послом Німеччини в Україні Мартіном Єгером обговорювали, що ці кошти будуть спрямовані на посилення наших технічних зв’язків з енергосистемою континентальної Європи, відновлення високовольтних об’єктів в західному регіоні та побудову їхнього захисту. Підписання всіх необхідних угод очікується у найближчі тижні.

«Завдяки співпраці з KfW «Укренерго» вже залучило понад 220 млн євро від німецького уряду для відновлення підстанцій та підтримки ліквідності. Німецькі оператори системи передачі Amprion, TenneT, TrasnetBW та 50 Herz надали більше сотні одиниць обладнання, необхідного для ремонту магістральних електромереж та підстанцій «Укренерго». Ми вдячні нашим німецьким колегам за постійну підтримку української енергосистеми та нашої компанії», – зазначив керівник «Укренерго».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news