logo
29/02
2 ...

У львівському «Охматдиті» оперуватиме черепно-лицевий хірург з Франції Роман Хоссейн Хонсарі

28-11-2023 15:34536

У львівському «Охматдиті» оперуватиме черепно-лицевий хірург з Франції Роман Хоссейн Хонсарі
Фото: ЛОВА

До Центру дитячої медицини (лікарні «Охматдит» у Львові) приїхав черепно-лицевий і реконструктивний хірург з Парижу Роман Хоссейн Хонсарі. Тож хлопці і дівчата з надскладними деформаціями лицевого скелету, яким раніше не могли допомогти в Україні, отримали унікальний шанс на одужання.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Найстаршому пацієнту – майже 18 років, тобто для нього цей шанс справді доленосний, адже уже зовсім скоро він буде пацієнтом клінік для дорослих. Наймолодшому – 16 років. Усі пацієнти мають деформації лицевого скелету, які досі ніхто не зміг скоригувати в Україні. Шанс запропонували у дитячій клініці Necker-Enfants Malades Hospital у Франції.

Пацієнти, яких лікарі «Охматдиту» відібрали для операцій, пройшли ретельні обстеження, їм склали індивідуальний план лікування з 3D-реконструкцією. І вже сьогодні стартувала перша операція. У медзакладі наголошують, що це унікальні реконструктивні операції.

«Візит доктора Хонсарі, відомого застосуванням передових технологій в операційній – це не тільки унікальна можливість для пацієнтів, а й нагода для наших хірургів вчитися у найкращих колег світового масштабу, аби пізніше робити такі втручання у себе вдома. Нагадаємо, це перша місія у рамках декларації про співпрацю між міністерствами охорони здоров'я України і Франції!» – повідомили в обласному «Охматдиті».

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news