logo
29/02
28/02
2 ...

Google видалятиме неактивні облікові записи

28-11-2023 15:48485

Google видалятиме неактивні облікові записи

Компанія Alphabet Google з 1 грудня почне видаляти облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки.

Така оновлена політика користування акаунтами, пише «Bloomberg». 

Зокрема, згідно з новими правилами, починаючи з 1 грудня облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки, можуть бути видалені. 

Власники облікових записів, які потенційно можуть бути видалені, спочатку отримають кілька сповіщень від Google на електронну пошту, повʼязану з цим обліковим записом, і на пошту для відновлення.

Як зазначається, найпростіший спосіб підтримувати активність свого облікового запису Google (і таким чином запобігти його видаленню) — входити принаймні раз на два роки.

Крім того, Google вважатиме акаунт активним, якщо користувач надсилатиме або відкриватиме електронні листи, користуватиметься пошуковою системою Google і переглядатиме відео YouTube під час входу в обліковий запис. Підписки, налаштовані через ваш обліковий запис Google, зокрема профілі сторонніх додатків і публікацій, також можуть враховувати активність.

Також, щоб зберегти вміст Google Фото потрібен спеціальний вхід. Як раніше було оголошено Google, вміст Фото також може бути видалено через два роки бездіяльності — це означає, що слід час від часу відкривати програму, щоб зображення не потрапляли у смітник.

Leopolis.news