logo
29/02
2 ...

Франківська райадміністрація Львова проводить добір персоналу

28-11-2023 16:16621

Франківська райадміністрація Львова проводить добір персоналу
Фото: ілюстративне

Франківська районна адміністрація Львівської міської ради проводить добір персоналу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії загально-організаційного відділу на період дії в Україні воєнного стану.

Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Обов’язки:

Організаційна робота (організація роботи приймальні голови районної адміністрації; формування довідника телефонів органів влади, підприємств, установ і організацій; здійснення обліку телефонограм, оперативного перегляду електронної пошти; забезпечення своєчасного доведення доручень керівництва районної адміністрації до відповідальних осіб; надання усних довідок та консультацій, що стосуються роботи районної адміністрації громадянам особисто чи в телефонному режимі; своєчасне інформування про осіб, які записані на особистий прийом до міського голови, першого заступникка міського голови керівництву районної адміністрації).

Робота в системі електронного документообігу Львівської міської ради.

Додаткові вимоги до посади:

Крос-функціональність, культура та грамотність мовлення, досконале володіння основними принципами роботи на персональному комп’ютері (MS Office), навички користування офісною технікою, знання основ документообігу.

Ключові особисті якості та компетенції:

Відповідальність, пунктуальність, грамотність, комунікабельність, стресостійкість.

Цінності:

Любов до міста Львова; увага до людей; доброчесність; служіння міській громаді; професіоналізм; проактивна поведінка.

До заяви про участь у доборі необхідно подати документи:

  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС);
  • документи, що підтверджують наявність громадянства України;
  • документи про освіту;
  • документи, що підтверджують досвід роботи, згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад (копія трудової книжки, за наявності);
  • військовий квиток (за наявності);
  • резюме.

Особи, які бажають взяти участь у доборі персоналу, можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін подання документів –  протягом 10 робочих днів з дня оголошення про проведення добору персоналу. Документи приймаються за адресою: м. Львів, вул. Генерала Т.Чупринки, 85, кім. 314, тел. (0322) 237-01-66, 237-22-67.

Призначення здійснюватиметься на підставі п.5 ст.10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Leopolis.news