logo
23/02
2 ...

У Львові відбулись навчання з ліквідації надзвичайної ситуації у торгово-розважальному центрі (ВІДЕО)

28-11-2023 19:46430

У Львові відбулись навчання з ліквідації надзвичайної ситуації у торгово-розважальному центрі (ВІДЕО)
Фото: скріншот з відео

Сьогодні, 28 листопада, рятувальники м. Львова провели на базі одного з торгово-розважальних центрів командно-штабні навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

Навчання відбулися за участі керівництва торгово-розважального центру, адміністрації, персоналу та орендарів об’єкту, пожежно-рятувальних підрозділів м. Львова та екстрених служб Львова.

До участі у навчаннях залучили також пожежний пост спостереження, що обслуговує розважальний центр, представників добровільної пожежної дружини об’єкту а також представників територіальних громад Львівщини.

Такі навчання провели з метою відпрацювання спільних дій аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС з адміністрацією об’єкту та аварійними службами Львова.

Під час навчань рятувальники відпрацьовували навички гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, порятунок людей з-під завалів та з висоти, проведення пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт.

Такі навчання дають можливість вдосконалити навички проведення робіт, взаємодію і співпрацю між службами та місцевим самоврядування щодо реагування на можливі пожежі, надзвичайні ситуації, а також інші небезпечні події.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news