logo
23/02
22/02
21/02
19/02
15/02
14/02
13/02
12/02
09/02
08/02
07/02
2 ...

На Львівщині стартувала ялинкова кампанія

28-11-2023 20:14711

На Львівщині стартувала ялинкова кампанія
Фото: w.forest.gov.ua

У Західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада з питань охорони хвойних насаджень у різдвяно-новорічний період 2023-2024 рр.

Про це повідомляє пресслужба ЗМУ лісового та мисливського господарства. 

Нараду провів перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління ЛМГ Ярослав Целень.

Участь у нараді взяли представники Головного управління Національної поліції України у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львівській області, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА, Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» та постійні лісокористувачі області.

За підсумками наради прийняті спільні заходи щодо посилення запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі та реалізації дерев хвойних порід в передріздвяний період.

Звертаємо увагу, що як і в попередні роки, кожну новорічну ялинку маркуватимуть биркою або самоклейкою стрічкою зі штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.

З метою недопущення незаконної заготівлі та реалізації новорічних ялинок у Львові та у Львівській області будуть створені спільні рейдові групи за участі державної лісової охорони, представників правоохоронних та природоохоронних органів та постійних лісокористувачів області.

Лісівники закликають громадян не купувати ялинки без відповідного маркування!

Штраф за кожну незаконно зрубану новорічну ялинку становить від 510 гривень та нараховується шкода завдана лісовому господарству, розмір якої за одне дерево в залежності від діаметра становить від 759 грн.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news