logo
03/03
01/03
28/02
27/02
26/02
2 ...

У ДПСУ кажуть, що Порошенка не випустили за кордон, бо його відрядження скасоване

01-12-2023 12:49546

У ДПСУ кажуть, що Порошенка не випустили за кордон, бо його відрядження скасоване
Фото: скріншот з відео

П'ятому президенту України, нардепу від партії «Європейська Солідарність» Петру Порошенку відмовили у виїзді через те, що його відрядження за кордон скасоване Верховною Радою.

Про це інформує УНН із посиланням на речника Держприкордонслужби Андрія Демченка.

За словами Демченка, прикордонники забезпечують оформлення і пропуск осіб через кордон виключно відповідно до законодавства, зокрема, і Правил перетину кордону громадянами України

Він нагадав, що, як відомо, на час дії воєнного стану народні депутати України мають право перетинати державний кордон на виїзд на підставі відповідних рішень про службові відрядження.

«Відносно народного депутата, про якого ви цікавитесь, у прикордонників наявне підтвердження, що його відрядження за кордон скасоване. Саме тому його було не пропущено через державний кордон України», – пояснив Демченко.

Як повідомляли, п’ятий президент України Петро Порошенко намагався виїхати за кордон, де у нього запланована низка міжнародних зустрічей, однак прикордонники його не пропустили. На відео він демонстрував підписане головою ВРУ відрядження. Також він відкинув, що воно могло бути скасоване, бо для цього існує ціла процедура.

 Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news