logo
04/06
03/06
2 ...

Прикордонники затримали на кордоні з Польщею вантажівку з контрабандою

19-10-2019106

Прикордонники затримали на кордоні з Польщею вантажівку з контрабандою
Фото: Держприкордонслужба

У п’ятницю ввечері, 18 жовтня, в пункті пропуску «Шегині» на Львівщині у вантажному автомобілі марки MAN виявили контрабанду.

Як повідомляє Держприкордонслужба, в ході реалізації випереджувальної інформації, було прийнято рішення про здійснення поглибленої перевірки вантажного автомобіля.

«Під час спільного огляду, спеціальною групою у складі військовослужбовців Держприкордонслужби, представників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Львівської митниці ДФС, співробітників митниці, у вантажному автомобілі марки MAN, що згідно з документами здійснював перевезення предметів побуту та меблів виявлено товари, відомості про які були відсутні у товарно-супровідних документах», – йдеться у повідомленні.

Так, серед предметів побуту виявили пакунки з жіночими сумками, матеріалами для виготовлення та ремонту взяття, тощо.

Наразі, транспортний засіб затримано. Тривають заходи зі встановлення усіх обставин правопорушення та документування факту незаконного переміщення товарів.

Раніше повідомлялось, що крупну партію контрабандного брендового одягу вилучили у пункті пропуску «Рава-Руська»-«Гребенне» Львівської митниці ДФС. Її вартість оцінюють приблизно у 350 тисяч євро.

Leopolis.news