logo
23/02
21/02
20/02
19/02
17/02
16/02
15/02
2 ...

рф вербує найманців з Непалу на війну в Україні

05-12-2023 14:18514

рф вербує найманців з Непалу на війну в  Україні
Фото: скріншот з відео

Уряд Непалу випустив заяву, у якій вимагає від росії не вербувати своїх громадян до російської армії та повернути тіла шістьох загиблих в Україні солдатів.

Про це інформує агентство «Reuters» з посиланням на МЗС Непалу.

Уряд країни також закликав росію негайно відправити назад непальських військовослужбовців, які зараз служать у лавах російської армії. рф також закликають виплатити компенсації сім’ям загиблих,

Як зазначається, наразі тривають переговори для звільнення громадянина Непалу, який служив у російській армії і потрапив у полон до Сил оборони України.

Непал також закликає своїх громадян не вступати в армію жодної з воюючих країн.

Окремо було зазначено, що вже шістьох непальців, які служили в російській армії, було вбито. При цьому жодних деталей їхньої загибелі не розкривають.

За словами посла Непалу в Москві Мілана Раджа Туладхара, якого цитує газета The Kathmandu Post, 150-200 непальців є найманцями у російській армії.

Раніше журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі опублікував відео допиту полоненого непальця, який воював у російській армії проти України. Він розповів, що йому 22 роки, і що він нібито вчився у російському ВУЗі. Полонений стверджує, що його хотіли вигнати з РФ, а він шукав можливість залишитися. Тому він пішов служити до 70-го полку російської армії за 195 тис. рублів на місяць.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news