logo
30/05
29/05
28/05
27/05
2 ...

У «Слузі народу» пропонують скасувати закон про люстрацію

20-10-2019119

У «Слузі народу» пропонують скасувати закон про люстрацію
Фото: dt.ua

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Максим Бужанський запропонував визнати закон про люстрацію таким, що втратив чинність. Відповідний законопроект розміщений на сайті парламенту.

Про це повідомляє УНН.

Проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про очищення влади» зареєстрований під №2287 від 18 жовтня. 

Наразі текст законопроекту на сайті ВР не розміщено. Утім, вказано, що його передано на розгляд керівництву.

Сам Бужанський на своїй сторінці у Facebook вказав: «Європейський суд з прав людини визнав положення Закону про очищення влади такими, що порушують права людини. Офіційно визнав те, що було абсолютно очевидно усі 5,5 років. Закон про люстрацію, це закон про зведення рахунків, закон про заборону професіоналам заважати бездарам, закон про політичне покарання непричетних за ознакою провини, а за ознакою приналежності».

«Пропоную повернутися до здорового глузду і припинити убогі і принизливі спроби сегрегації, введені законом про люстрацію. Свої пропозиції оформив в законі, який вранці (18 жовтня - ред.) вніс в парламент. Законі про скасування закону про люстрацію. Щиро сподіваюся, що колеги мене підтримають», - вказав він.

Leopolis.news