logo
13/07
11/07
10/07
09/07
04/07
03/07
02/07
28/06
27/06
25/06
2 ...

білорусь планує збудувати військовий полігон біля кордону з Україною

07-12-2023 15:31983

білорусь планує збудувати військовий полігон біля кордону з Україною
Фото: motolko.help

білорусь побудує військовий полігон у прикодронній з Україною Гомельській області.

Про це пише білоруське видання Motolko Help.

У рамках розгортання інфраструктури для новоствореного Південного оперативного командування в Гомельській області буде побудовано полігон та військове містечко. Наразі відбуваються підготовчі роботи для будівництва.

Як зазначається, точне місце розташування військового об’єкту наразі невідоме. Однак важливе значення при його розміщенні відіграє наближеність до залізничної інфраструктури. Це необхідно для простоти транспортування вантажів та важкої гусеничної техніки.

Імовірними місцями для будівництва майбутнього військового полігону можуть бути території розміщені вздовж залізничної лінії Гомель-Калинковичі.

Журналісти проаналізували придатні для розвантаження військової техніки залізничні станції, що обладнані вантажною платформою. Завдяки цьому вдалося встановити чотири потенційні місця будівництва полігону.

Інфографіка з можливими місцями розташування майбутнього військового об’єкту. Зображення: проєкт «Беларускі Гаюн»

Найбільш вірогідними місцями розташування військового об’єкту є майданчики в лісах на схід від населених пунктів Борхов та Свидівки через їхню близькість до залізниці та дороги загального користування та місця будівництва нового військового містечка.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news