logo
03/03
01/03
28/02
27/02
26/02
2 ...

Голову Державної судової адміністрації звільнили

07-12-2023 19:43602

Голову Державної судової адміністрації звільнили
Фото: slidstvo.info

Сьогодні, 7 грудня 2023 року, Вища рада правосуддя вирішила притягнути Голову Державної судової адміністрації України Олексія Сальнікова до дисциплінарної відповідальності у виді звільнення з посади державної служби.

Про це повідомили у ВРП.

«Рішення прийнято на підставі відповідної пропозиції Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя з висновком про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу» - порушення Присяги державного службовця», – йдеться у повідомленні.

Як зазначено в пропозиції, порушення Присяги державного службовця полягало у протиправних діях щодо використання статусу державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя, в неправомірних приватних інтересах інших осіб, що створює конфлікт між приватними та публічними інтересами, суперечить покладеним на держслужбовця службовим обов’язкам, підриває довіру до нього як до носія влади і до посади Голови ДСА України та призводить до тяжких наслідків у вигляді приниження авторитету ДСА України, як державного органу в системі правосуддя та державних органів загалом.

Вища рада правосуддя вважає обґрунтованим висновок Комісії про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. складу вказаного дисциплінарного проступку.

Як повідомляли, 24 липня 2023 року голову Державної судової адміністрації викрили на підбурюванні до хабара суддям ВСУ.

У серпні 2023 року ВАКС відсторонив голову Державної судової адміністрації.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news