«Галичанка» перемогла «Магуру», але вилетіла з єврокубка

http://leopolis.news/post/9754/galychanka-peremogla-maguru-ale-vyletila-z-evrokubka

20/10/2019

Про це повідомляє офіційний сайт «Галичанки».

Розуміючи, що на кону – вихід у наступний раунд, підтримати «Галичанку» зібралося чимало людей – і не лише зі Львова, але й з інших міст України.

Надзвичайно сильна команда вболівальників – і суперниці відчули це сповна! Звичайно, усіх вболівальників не перелічити, однак «Галичанка» знає про кожного, хто був на матчі та дуже дякує за неймовірну підтримку!

Початок першого тайму був цілковито за львів’янками – на 7-й хвилині гри їх ворота все ще залишалися сухими, а от суперниці вже тричі отримали на горіхи – 3:0. Розгніваним румункам, які, певно, не очікували такого розвитку подій, попри всі намагання не вдавалося переломити хід гри – на 18-й хвилині «Галичанка» знову випереджала на три м’ячі – 8:5.  Однак безгольова для «Галичанки» кінцівка першої половини матчу дозволила «Магурі» встановити паритет 8:8.

Після перерви обидві команди завзято кинулися в бій: рівна та гостра боротьба точилася упродовж семи хвилин другого тайму – 12:12 (37-а хв.). А потім «Галичанка» стрімко пішла уперед – 16:12 (44-а хв.) та вже  постійно утримувала суперниць на відстані 3-4 м’ячі.  На 52-й хвилині перевага господарок сягнула 5-ох м’ячів – 18:13. З п’ятиочковою перевагою львів’янки й завершили матч – 19:14.

“Галичанка” Україна – “Magura Cisnadie” (Румунія) – 19:14 (8:8)

Перемогу для Львова кували – воротарі Марія Гладун, Вікторія Салтанюк та польові гравці Тетяна Поляк (8 голів), Наталія Савчин (3), Анастасія Мелекесцева (2), Марина Коновалова (2), Діана Дмитришин (1), Мар’яна Маркевич (1), Олександра Фурманець (1), Анастасія Баранович (1), Наталія Шипляк, Юлія Головко, Ольга Василяка, Христина Майкут, Катерина Козак. Тренери Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська. Лікар Ростислав Козакевич. Директор команди Тарас Кузь. Президент Роман Федишин.

 Львів та вболівальники запам’ятають цю гру:

«Спасибі! Гра була супер», – напишуть вболівальники після матчу у фейсбук-групі  «Галичанки».

Сильний, гідний  і драматичний матч.  На жаль, для виходу у третій раунд забракло зовсім трішки. Тому після матчу декотрі «галичанки» не стримували сліз.

Leopolis.news