logo
24/02
23/02
2 ...

У бою з окупантами на Донеччині загинув воїн з Яворівщини

09-12-2023 13:131835

У бою з окупантами на Донеччині загинув воїн з Яворівщини
Фото: ілюстративне

На фронті у бою з російськими окупантами загинув 33-річний Михайло Гедз із Яворівського району.

Про це повідомили у Яворівській міській раді.

«Яворівська громада в скорботі: на полі бою загинув захисник з Рішина - Михайло Гедз

Не встигла Яворівська громада провести в останню путь полеглого Героя Гаврилюка Сергія з Яворова, як нова сумна звістка надійшла з фронту. Під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка Донецької області загинув молодий Герой. 4 грудня перестало битися відважне серце Гедза Михайла Володимировича», – йдеться у повідомленні.

Народився Михайло у селі Рішин у добрій сімʼї з патріотичним вихованням та з любовʼю до Бога. Був дуже комунікабельним, товариським, чуйним та турботливим хлопцем.

Закінчив Смолинську середню школу. Михайло мав золоті руки і великі плани на майбутнє - будувати і творити в Україні.

«З дитинства разом з дідом Федором доглядав за сімейною пасікою і дуже любив бджіл. Навіть у старшому віці Михайло часто приїздив додому з навчання і продовжував дбати про господарство і пасіку.

Створив сімʼю та багато працював задля забезпечення щасливого та комфортного життя своїй родині, часто допомагав мамі. Коли в Україні почалась повномасштабна війна, Михайло сказав без роздумів: «Ховатись не буду». Одягнув військову форму та вступив до лав 79 окремої десантно-штурмової бригади. Мужньо боровся за нашу Незалежність до останнього подиху.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Оксані, родині, друзям, знайомим та побратимам Михайла. Його безсмертний подвиг назавжди закарбується в наших серцях та історії України.

Зустріч загиблого Героя відбудеться завтра на початку в села Рішин. Точний час та місце повідомимо згодом», – йдеться у повідомленні.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news