Рашисти штурмують Синьківку, щоб блокувати Куп’янськ: підтягнули туди резерви

http://leopolis.news/post/97650/rashysty-shturmuyut-synkivku-shchob-blokuvaty-kupyansk-pidtyagnuly-tudy-rezervy

11/12/2023

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у Telegram.

«Щоб створити умови для блокування Куп’янська противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, несе значні втрати у живій силі. У зв’язку з чим почав перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві», – повідомив Сирський.

За його словами, крім того, активні наступальні дії окупанти здійснюють на напрямках Новоселівське, Стельмахівка, Лиман Перший та у напрямку Сіверська.

На Лиманському напрямку ворог веде наступ з метою витіснення наших військ за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва.

Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території російської федерації для доукомплектування штурмових підрозділів.

Також значні зусилля російські окупанти зосереджують на Бахмутському напрямку північніше та західніше від міста. Для штурмових дій вони використовують повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200 окремої мотострілецької бригади північного флоту.

Командувач запевнив, що захисники стійко утримують займані рубежі. Командири і штаби усіх рівнів цілодобово проводять аналіз оперативної обстановки та розробляють ефективні способи для подальшого знищення ворога.

Сирський повідомив, що на Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. Не зважаючи на це, окупанти роблять ставку саме на людський ресурс.

Він нагадав, що лише за листопад Сили оборони знищили близько одинадцяти тисяч особового складу ворога та понад 1100 одиниць військової техніки: близько 130 танків та 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news