Стало відомо, скільки заплатили хору Верьовки за скандальний виступ у «Вечірньому кварталі»

http://leopolis.news/post/9793/stalo-vidomo-skilky-zaplatyly-horu-verovky-za-skandalnyy-vystup-u-vechirnomu-kvartali

21/10/2019

Про це сказав гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зіновій Корінець, повідомляє Укрінформ із посиланням на 24 канал.

За словами Корінця, ідея номера належала режисерам «Кварталу». Він додав, що в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки в скандальному номері.

Він також зазначив, що хор часто працює за контрактами. За його словами, цього разу «Квартал» заплатив їм 30 тис. грн за виступ в номері.

Водночас керівник хору наголосив, що ніколи і в думках не мав наміру говорити про щось антиукраїнське.

На уточнююче запитання журналіста, чи не боїться він якихось мітингів на концертах з приводу цього, він відповів: «Так, можливо, на жаль».

Як повідомлялося, 19 жовтня в ефір на телеканалі “1+1” вийшов черговий випуск програми «Вечірній квартал», в якій актори студії “Квартал 95” представили номер про підпал будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої.

Зокрема в ефірі прозвучала пісня, яка починається зі слів “горіла хата-палала, а в Лондоні жінка плакала” із прозорим натяком саме на Гонтареву, як на сьогодні живе та працює в британській столиці. Цю пісню виконували співачки Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та гуморист Євген Кошовий.

Натомість Генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Верьовки Зеновій Корінець запевнив, що йому незручно за виступ хору в «95 кварталі», де актори поглузували з Валерії Гонтаревої і з того, що в неї згорів будинок.

Leopolis.news