Посилки, в яких на кордоні з Польщею виявили цигарки, перебували під митним контролем – «Укрпошта»

10:39 11 Січня 2019

Посилки, в яких на кордоні з Польщею виявили цигарки, перебували під митним контролем – «Укрпошта»

У пункті пропуску Медика прикордонники затримали мікроавтобус «Iveco», який належить «Укрпошті» з контрабандою сигарет.

Цю інформацію підтвердив у Facebook голова Львівської митниці Левко Прокіпчук.

За словами Прокіпчука, польські прикордонники знайшли в мікроавтобусі 592 блоки з сигаретами. Голова митниці також переконує, що розпочне розслідування, аби з’ясувати, як контрабанда залишилася непоміченою українськими митниками.

«Зі своєї сторони, з метою встановлення обставин, пов’язаних зі здійсненням посадовими особами Львівської митниці митних формальностей щодо транспортного засобу марки «Iveco» та його пропуску через кордон призначив тематичну перевірку. Відомо, що аналогічне розслідування проводить Укрпошта. Чи здійснює відповідну перевірку органи прикордонної служби, мені невідомо. Також скеровано клопотання до митних органів Республіки Польщі з допомогою у проведенні перевірки, а саме з’ясування способів виявлення відповідного порушення (скануючі системи, оперативна інформація тощо)», – зазначив він.

Як повідомила прес-служба «Укрпошти», блоки з цигарками були в посилках, які пересилали в міжнародних поштових відправленнях з України до США.

«У грудні 2018 року співробітники Державної фіскальної служби України провели митний догляд та опломбували міжнародні поштові відправлення, що були направлені по транзитному логістичному міжнародному маршруту Київ – Львів – Жешув (Польща), а далі літаком до м. Нью-Йорк (США). По прибуттю до Львова транспортний засіб був прийнятий під митний контроль співробітниками Львівської митниці (звірка відповідності пломб, наявність вантажу відповідно до супровідних документів), а міжнародні поштові відправлення продовжували перебувати під митним контролем», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в «Укрпошті», відповідно до ст. 26 Закону України «Про поштовий зв’язок» та положень Актів Всесвітнього поштового союзу, оператори поштового зв’язку не несуть відповідальності за дії та рішення, ухвалені митними службами при перевірці міжнародних поштових відправлень, що підлягають митному контролю.

«Укрпошта» підтвердила проведення службового розслідування щодо вказаних фактів і в разі підтвердження порушення правил надання послуг поштового зв`язку при прийнятті відправлень у відділеннях обіцяє притягнути працівників до відповідальності. Також відразу АТ «Укрпошта» поінформувала Службу безпеки України та ДФС про цю подію.

Про виявлення контрабанди цигарок в мікроавтобусі «Укрпошти» написав ще 5 січня голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський на своїй сторінці у Facebook.

Фото: зі сторінки Івана Спринського

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин