Скандального голову Сокальської РДА понад півроку не можуть звільнити з посади

08:14 9 Січня 2019

Скандального голову Сокальської РДА понад півроку не можуть звільнити з посади

Фото: lvug.com.ua

Редакція Leopolis.news уже неодноразово писала про скандали, пов’язані з керівником Сокальської райдержадміністрації Романом Токаєм. Виявляється, що очільник Львівської облдержадміністрації ще 29 травня 2018 року скерував відповідне подання до Адміністрації Президента України про звільнення голови Сокальської РДА із займаної посади.

Підставою для цього подання стала особиста заява Романа Нестеровича Токая про звільнення із займаної посади голови райдержадміністрації. Написав він її 25 травня минулого року.

Відповідно до чинного законодавства, Львівська обласна державна адміністрація оперативно підготувала листи-клопотання до Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України про звільнення Р.Токая із займаної посади голови Сокальської РДА. Ці документи було скеровано адресатам 29 травня 2018 року. Але вже більше ніж сім місяців найвищі державні органи держави не можуть вирішити банального кадрового питання – звільнити чиновника із займаної посади.

За цей час Роман Токай устиг оскандалитися, не підписавши своїй підлеглій заяви про відпустку для догляду за дитиною, а також його затримали працівники СБУ за отримання хабара.

За інформацією прес-служби Львівської облдержадміністрації, Кабінет Міністрів України погодив звільнення із займаної посади голови Сокальської районної адміністрації Романа Токая 22 грудня 2018 року. Але відповідна інформація на сайті ЛОДА з’явилася лише 4 січня цього року й то в контексті затримання скандального голови під час отримання неправомірної вигоди.

А загалом уся ця ситуація не найкраще свідчить про рівень теперішніх управлінців. Невже треба було доводити ситуацію до ідіотизму чи комізму, щоб з неї сміялося півкраїни?!

Андрій БОЛКУН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин