Про геїв і Ярослава Мудрого | Блог Андрія Болкуна

20:00 29 Травня 2017

Про геїв і Ярослава Мудрого | Блог Андрія Болкуна

Фото: ru.rfi.fr

Дивлюся пресуху Путіна і Макрона у Версалі й офігіваю. Макрон мав необережність запросити господаря Кремля на святкування 300-річчя візиту Петра І до Парижа (знайшли дату…). Зрозуміло, ВВ цим відразу скористався – тепер путінські ЗМІ сурмитимуть, що їхній президент не ізгой. Бачите, як його приймають у столиці європейської демократії.

Але Макрон при всіх розповів, про що виговорив російському лідеру: про Сирію, про війну в Україні, про ущемлення прав сексуальних меншин у Росії. Сказав, що є червона лінія, перетинання якої Франція не має наміру толерувати та даватиме відсіч (йшлося про хімічну зброю). Виступ Макрона тривав хвилин 15.

Помітно було, що Путіну слова француза не подобаються. Але опісля кремлівський Гоблін за три хвилини шокував Макрона. Згадав про Ярослава Мудрого та Анну Ярославну, яка була засновницею кількох королівських родів (от тільки який стосунок до цього має Москва, складно зрозуміти): мовляв, бачите, коли вже «русские имели ваших». Сказав про зростання товарообігу між РФ та Францією, на що Макрон зробив круглі очі (напевно, думав про ефективність санкцій). Про те, як у Франції всі вчать російську мову і люблять Чехова (українця за походженням). Ну, десь так-от виглядало смішно й дуже пропагандистсько.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини