Продавчині риби, що спричинила масове отруєння у Львові, загрожує 8 років в’язниці

13:18 26 Вересня 2017

Продавчині риби, що спричинила масове отруєння у Львові, загрожує 8 років в’язниці

Фото: melitopol.all.biz

Оголошено про підозру львів’янці, яка приготувала та продавала на одному з місцевих ринків рибу гарячого копчення, вживання якої спричинило масове харчове отруєння.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

«Встановлено, що жінка, достовірно знаючи, що порушені правила та норми можуть призвести до тяжких наслідків, усе ж розморожувала скумбрію та за допомогою спеціального обладнання у приміщенні власного гаража здійснювала гаряче копчення риби. Виготовлений з порушеннями санітарно-епідеміологічних правил товар без документів про якість продавчиня збувала на львівському ринку», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вживання недоброякісної рибної продукції призвело до гострого кишкового інфекційного захворювання та госпіталізації у медичні заклади більше ніж 50 осіб, серед яких є діти.

Під час слідчих дій товар вилучено, а взірці скеровано на експертизу для проведення лабораторних досліджень. Досудове розслідування триває. Підозрюваній загрожує до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо,  22 вересня до Львівського обласного центру ЕМД МК поступило повідомлення про те, що до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні було госпіталізовано 6 осіб (дорослих) із діагнозом «Гостра кишкова інфекція».

Протягом 23 – 25 вересня до лікувальних закладів продовжили звертатися громадяни. Всі вони вживали в їжу рибу гарячого копчення, яку придбали 21 вересня в одному із торгових кіосків на ринку «Привокзальний» у м. Львові.

Поліція відкрила кримінальне провадження.

Станом на 26 вересня постраждали від неякісної риби 63 особи.

Leopolis.news

Останні новини