В облраді підтримали людей, які проти спалювання сміття на території ТЕЦ-2

14:36 13 Вересня 2017

В облраді підтримали людей, які проти спалювання сміття на території ТЕЦ-2

Фото: Вікіпедія

Комісія Львівської обласної ради з питань екології підтримала звернення мешканців с. Муроване та с. Сороки-Львівські Пустомитівського району щодо недопущення будівництва сміттєпереробного (сміттєспалювального) заводу, компостувальної лінії, тимчасових полігонів ТПВІ у межах, наближених до житлових будинків населених пунктів, а саме на території ТЕЦ-2.

Таке рішення члени постійної депутатської комісії ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Представник ініціативної групи мешканців сіл Роман Купибіда розповів, що в кінці червня були проведені збори громадськості, на яких директор «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж розповів мешканцям, що на території ТЕЦ-2 будуватимуть сміттєпереробний завод. Люди висловились, що є проти такого будівництва, адже їхня територія вже дуже забруднена.

«Ми маємо в себе очисні споруди, які не працюють, алюмінієвий завод, завод по переробці ртутних ламп, а селом тече річка, від якої постійно нестерпний сморід. Ми не допустимо ще й будівництва заводу з переробки сміття. Однак під час зборів Степан Пакіж сказав: якщо ми не дозволимо будівництво заводу, то він переведе ТЕЦ на вугілля і нам буде ще гірше», – розповів Роман Купибіда.

Члени комісії вирішили підтримати мешканців, а також озвучити їхні вимоги на сесії Львівської обласної ради. Крім того, голова комісії Юрій Гудима наголосив, що взагалі не варто говорити про будівництво будь-яких заводів для переробки чи утилізації сміття, доки у Львівській області не буде затверджена програма поводження із твердими побутовими відходами.

Нагадаємо, виконком міськради надав ЛКП «Львівтеплоенерго» функції замовника та проектанта об’єкта «Будівництво сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2».

Як відомо, ТЕЦ-2 розташована на території області, а не Львівської міської ради.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини