«Простір Синагог» номіновано на престижну європейську премію

16:54 11 Січня 2017

«Простір Синагог» номіновано на престижну європейську премію

Фото: Leopolis.news

«Простір Синагог» став одним з номінантів на премію Європейського Союзу із сучасної архітектури – премію Міс ван дер Рое. Проект з України потрапив у список номінантів уперше.

Про це інформує Центр міської історії.

Проект «Простір Синагог» є ініціативою для вшанування історії євреїв у Львові та кращого розуміння спільної міської історії і спільної спадщини самими львів’янами і гостями міста. Архітектором проекту є Франц Решке, який став переможцем міжнародного архітектурного конкурсу зі вшанування місць єврейської історії у Львові, а також Софі Янке, яка є авторкою інсталяції «Увіковічнення». В доопрацюванні проектної документації брав участь український архітектор Юрій Столяров.

Згадану премію заснували Фонд Міс ван дер Рое та Європейська комісія 2001 року. Її присуджують раз на два роки за проекти, втілені в цей період. Завданням премії є досягнення розуміння трансформацій і формування європейського середовища, відзначення інновацій у галузі архітектури (як концептуальних, так і будівельних), і привернення уваги до важливих вкладів європейських професіоналів у розвиток нових ідей. Після оголошення номінантів журі конкурсу відбирає шортлист із сорока проектів, а потім і п’ятьох фіналістів.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини