На території храму Івана Золотоустого у Львові проведуть ремонт

19:12 19 Травня 2017

На території храму Івана Золотоустого у Львові проведуть ремонт

Фото: wikimapia.org

Проект виведення з аварійного стану підпірної стінки храму св. Івана Золотоустого доповнили новими роботами, розпочати ремонт планують у червні.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради, посилаючись на Личаківську районну адміністрацію.

На сьогодні зберігається критична ситуація зі станом підпірної стінки храму святителя Івана Золотоустого на вул. Лисенка, 43. Для запобігання травмування пішоходів та подальшого руйнування елементів стінки виготовлено проектно-кошторисну документацію на виведення підпірної стінки з аварійного стану.

Однак при узгодженні проекту із отцями храму виявилося, що ремонту потребують сходи і стіна, де є статуя Діви Марії. Тому розроблений проект внесли корективи і додали ремонт сходів і стіни.

«Зараз ми чекаємо на технічний висновок про проект від НДІ «Проектреконструкція» та на повний кошторис вартості робіт із виведення з аварійного стану підпірної стіни храму св. Івана Золотоустого, сходів та стіни, де є статуя Діви Марії. Оскільки додалися роботи, то вартість проекту приблизно може становити 1,400 тис. грн.

Отримавши ці документи, подаємо їх на розгляд міської комісії ТЕБ і НС для виділення коштів з резервного фонду на фінансування. Після того як виділять кошти, буде визначено виконавця робіт. Замовником виконання аварійно-відновлювальних робіт підпірної стінки храму І. Золотоустого буде Личаківська РА. Роботи розпочнуться не швидше червня», – розповіла заступник голови Личаківської районної адміністрації Галина Гладяк.

Leopolis.news

Останні новини