Причетність Димінського до смертельної ДТП перевірять за ДНК

14:00 21 Серпня 2017

Причетність Димінського до смертельної ДТП перевірять за ДНК

Фото: mediaport.ua

Слідчим, які розслідують ДТП за участю автомобіля Петра Димінського, у результаті якого загинула 31-річна Наталія Тріль, призначено експертизу слідів біологічних матеріалів, які залишилися на подушці безпеки «Mercedes».

Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, експертизу проведуть у Києві, у науково-дослідному експертно-криміналістичним центрі МВС, силами кращих українських експертів.

За слідами на подушці безпеки, які залишились від дотику водія, буде встановлено формулу його ДНК.

«Потім ДНК особи, яка перебувала в момент зіткнення за кермом «Mercedes», буде зрівняна з ДНК 43-річного охоронця Петра Димінського, який заявив, що за кермом у момент зіткнення був саме він. Якщо ДНК не співпадуть, то буде очевидно, що за кермом машини був не охоронець, а хтось інший», – зазначив Геращенко.

«Рекомендую Петру Димінському надати слідству можливість взяти у себе пробу ДНК, щоб прискорити процедуру встановлення реального винуватця смертельної аварії. Нам всім потрібна тільки правда і правосуддя. Якщо Ви, Петре, ​​справді не були за кермом, то Вам нема чого боятися і приховувати ні від слідства ні від суспільства», – додав він.

Нагадаємо, у п’ятницю, 18 серпня, на трасі Львів – Краковець «Мерседес» Петра Димінського врізався в «Опель» 31-річної жінки, яка здійснювала поворот за правилами дорожнього руху. Жінка загинула на місці.

Винуватцем ДТП визнав себе охоронець Димінського Андрій Борщ, який зазвичай їздить кортежем у машині охорони бізнесмена. Того дня автоескорт також супроводжував автомобіль львівського бізнесмена. Водія взяли під варту.

Водночас родичі загиблої переконують, що за кермом «Мерседеса» перебував сам Димінський, а Борщ узяв провину на себе.

Leopolis.news

Останні новини