Прихильник Саакашвілі, який допомагав проривати кордон, впав у кому (ВІДЕО)

09:14 26 Вересня 2017

Прихильник Саакашвілі, який допомагав проривати кордон, впав у кому (ВІДЕО)

Один з активістів Олександр Бурцев, який зустрічав Міхеїла Саакашвілі на кордоні, втратив свідомість під час оголошення вироку, зараз він у комі.

Про це повідомляє «Рух Нових Сил».

«Олександр – діабетик. Від самого моменту його арешту за те, що атовець насмілився зустрічати Саакашвілі у Краковці, йому не давали у належній кількості ліків. Сам боєць ще сьогодні жалівся, що йому не дали інсулін бо він викинув шприц, яким робив ін’єкцію вчора. Адвокати казали це судді і просили дати тестер крові на цукор, але той сказав, що раптом що – викличе швидку. Це дикунство, знущання і ніщо інше як політичні репресії. Озвіріла влада полює на героїв АТО замість того, щоб покарати вбивць Майдану чи чисельних сепаратистів, які продовжують красти і знущатися з країни і українців. Дно було давно, це – вирок», – йдеться у повідомленні.

У поліції стверджують, що Олександр Бурцев один з тих, хто активно проривав кордон і нападав на українських прикордонників. Ось відео:

Нагадаємо, за фактом подій поблизу пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Шегині» поліція внесла до Єдиного  реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

У Львові співробітники Держприкордонслужби біля готелю вручили Міхеїлу Саакашвілі адміністративний протокол про незаконний перетин кордону. Він з ним ознайомився та підписав з запереченнями.

За фактами подій у пункті пропуску «Шегині» 10 вересня затримали п’ятьох осіб, яким інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених кількома статтями Кримінального кодексу, зокрема – групове порушення громадського порядку.

10 прикордонників після «мирного мітингу» Саакашвілі досі в госпіталі.

У рамках розслідування правоохоронці додали нову правову кваліфікацію подій, які сталися 10 вересня в пункті пропуску «Шегині» – хуліганство.

Leopolis.news

Останні новини