Приватні школи Львова отримають гроші з міського бюджету

15:02 7 Грудня 2018

Приватні школи Львова отримають гроші з міського бюджету

Фото: pedpresa.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надають фінансову підтримку за кошти міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Таке рішення члени виконавчого комітету ухвалили сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Відповідно до рішення міськвиконкому, фінансову підтримку на загальну суму 1 млн 466 тис. грн отримають 11 навчальних закладів:

 1. Приватний заклад дошкільної освіти «Яскрава доШкола» – 83 475 гривень.
 2. Ліцей «Личаківський» – 24 875 гривень.
 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Школа вільних і небайдужих» – 248 747 гривень.
 4. Приватна середня загальноосвітня школа-гімназія «Відродження» – 175 253 гривень.
 5. Приватна християнська школа «Перлина» – 68 970 гривень.
 6. Гімназія Львівського університету бізнесу та права – 67 840 гривень.
 7. Приватний середній загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Живе слово» приватного підприємства «Лінгвістичний центр «Санбім» – 99 553 гривень.
 8. Львівська українська приватна гімназія – 264 576 гривень.
 9. Приватний навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія святої Софії» – 201 260 гривень.
 10. Приватне підприємство «Ерудит» – 169 600 гривень.
 11. Середня загальноосвітня початкова приватна школа «Альфа» – 62 187 гривень.

Начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла, що отримати дофінансування мав можливість кожен навчальний заклад, який звернувся в департамент. Однак, за словами чиновниці, навчальні заклади, зареєстровані у Києві, які мають філію у Львові, не можуть претендувати на кошти з бюджету міста.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що дофінансування повинні отримувати всі навчальні заклади, які відвідують маленькі львів’яни, незважаючи на місце реєстрації школи.

«Ми прийняли рішення, що фінансуємо приватні школи, де вчаться львівські діти. А тепер ви мені говорите, що ми школи ділимо на ліві і на праві тому, що там реєстрація київська. А діти там теж київські? Врегулюйте це питання, зверніться до усіх шкіл, щоб вони знали, що можна отримати таку послугу. Ми не маємо права у Львові ділити на лівих і правих. Задача міської влади – обслуговувати, помагати. Ми не пани, що до нас мають звертатися і писати. Ми повинні зробити цю чорнову роботу», – сказав Андрій Садовий.

Наступного року, відповідно до пропозиції мера, дофінансування отримуватимуть усі школи, незалежно від того, у якому місті їх зареєстровано.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин