Радехів отримав схвалення від Львівської облдержадміністрації на створення ОТГ

12:07 9 Жовтня 2018

Радехів отримав схвалення від Львівської облдержадміністрації на створення ОТГ

Фото: karpaty.news

Радехів стане третім після Мостиськ та Кам’янки-Бузької районним центром на Львівщині, який утворить об’єднану територіальну громаду.

Про це повідомили в Асоціації міст України.

«Радехівська міська та Бишівська, Немилівська, Кривевецька, Тетевчицька, Середпільцівська, Синьківська, Оглядівська, Пиратинська і Сушнівська сільські ради отримали у Львівській обласній адміністрації позитивний висновок на відповідність їхніх проектів рішень про утворення об’єднаної територіальної громади на відповідність Конституції та законам України», – йдеться  в повідомленні.

Зазначено, що після отримання позитивного висновку ці органи місцевого самоврядування повинні ухвалити остаточні рішення про об’єднання і звернутися до ЛОДА, аби та звернулася до Центральної виборчої комісії з клопотанням про призначення перших виборів.

За інформацією Асоціації міст України, Радехів стане третім після Мостиськ та Кам’янки-Бузької районним центром, який утворить ОТГ. Перспективний план Радехівського району передбачає утворення 2 громад – Радехівської та Лопатинської, яку теж утворили цього року.

«Тож після завершення процесу утворення Радехівської ОТГ увесь Радехівський район буде покритий громадами», – зазначено в повідомленні.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин