Радехівcька ОТГ стала 40-ю громадою Львівщини

19:59 10 Жовтня 2018

Радехівcька ОТГ стала 40-ю громадою Львівщини

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка сьогодні 10 жовтня, підписав клопотання до Центральної виборчої комісії про проведення перших виборів у Радехівській ОТГ.

Таким чином Радехівська ОТГ стала уже 5-ою громадою Львівщини, яка чекає на проведення перших виборів, після Бібрської, Зимноводівської, Лопатинської та Меденицької, інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Радехівська ОТГ об’єднає у своєму складі Радехівську міську та Бишівську, Немилівську, Кривецьку, Тетевчицьку, Середпільцівську, Синьківську, Оглядівську, Пиратинську, Сушнівську сільські ради.

«Радехівська ОТГ стала сороковою громадою за ліком у Львівській області і третьою громадою, центром якої є місто районного значення, адже перед Радеховом громади створили Мостиська та Кам’яка-Бузька. – сказав консультант з юридичних питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Віталій Корецький. – Дуже приємно, що незважаючи на близькість чергових місцевих виборів у 2020 році, все ж таки знаходяться сміливці, які утворюють громади, отримують від держави значні фінансові ресурси і починають змінювати на краще життя своїх мешканців. Хотілося би, щоби приклад міського голови Радехова Степана Коханчука, який не побоявся пройти цей шлях, взяли на озброєння інші голови міст та селищ, які все ще вагаються утворювати громади. Хоча і знають про те, скільки переваг реформа з децентралізації надає місцевому самоврядуванню».

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин