Роман Пилипенко: Велопатруль потрібен для Львова ще більше, ніж для Запоріжжя

12:11 9 Червня 2017

Роман Пилипенко: Велопатруль потрібен для Львова ще більше, ніж для Запоріжжя

фото: 032.ua

Новопризначений начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко вважає, що у Львові потрібно запровадити вело патрулі.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню 032.ua.

«Велопатруль має право на життя, він доцільний і має бути в містах, але життя вносить свої корективи. Зараз, це ні для кого не секрет, по всіх Управліннях є недокомплект. Це пов’язано із тим, що хтось зрозумів за рік або за менший проміжок часу, що служба в поліції – це не їхнє, хтось перевівся у підрозділи ГУ НП, хтось за сімейними обставинами. Через те в Запоріжжі було прийнято рішення, що  після того, як в червні випуститься набір, тоді знову виїде велопатруль, бо це дуже зручно в паркових зонах», – розповів Роман Пилипенко.

За його словами, проблематика в тому, що на ту кількість викликів по лінії 102, патрульні, які є у велопатрулі, не можуть виїхати і надати людям ті необхідні послуги, які від них вимагається.

«З приводу велопатруля по Львову я ще не задумувався. Я вважаю, що у Львові він буде доцільний у будь-якому випадку. Думаю, у Львові він навіть доцільніший ніж у Запоріжжі, враховуючи пропускну спроможність транспортних магістралей. Але знову ж таки ми дуже прив’язані до того, коли заповнимо штат», – додав він.

Зазначимо, що колишній керівник патрульної поліції Львова Антон Пузиревський у листопаді минулого року заявляв, що впровадження велопатрулів у Львові наразі відкладають, оскільки для цього потрібна комплексна програма.

«Говорячи про велопатруль, треба перш за все проаналізувати його ефективність. Для того, щоб утримувати велосипеди, їх хтось має взяти до себе на баланс. Адже новий велосипед попрацює місяць-два, а потім почнуться поломки і їх треба буде ремонтувати. Тому це комплексне питання: ремонт велосипедів, уніформа для патрулів тощо», – сказав тоді Антон Пузиревський.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини