Російські спецслужби готують в Україні «керований хаос» після отримання Томосу – СБУ

13:55 3 Жовтня 2018

Російські спецслужби готують в Україні «керований хаос» після отримання Томосу – СБУ

Фото: inforesist.org

Служба безпеки України фіксує суттєву активізацію російських спецслужб для створення в Україні ситуації так званого «керованого хаосу» через організацію провокаційних акцій із задіянням представників вітчизняних громадських об’єднань.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

За його словами, СБУ володіє достовірними даними про планування на території України низки провокаційних, протиправних заходів, спрямованих на розхитування ситуації в Україні.

«Російською стороною вже надано замовлення на проведення низки масових протестних акцій, зокрема біля будівлі Адміністрації Президента, з подальшою активізацією протистоянь для фізичного блокування державних установ», ‒ сказав Віктор Кононенко, зазначивши, що уже здійснюється підбір та підкуп організаторів, які мають переважно «в темну» використати активістів вітчизняних громадських об’єднань, зокрема патріотичної спрямованості.

Головна мета псевдопротестних акцій, пікетів та петицій ‒ «примусити» керівництво країни до перемовин з агресором для укладання за будь-яку ціну мирних угод на умовах вигідних Росії.

За інформацією спецслужби, також Кремлем розробляється низка заходів, які будуть реалізовані у разі отримання Україною Томосу від Вселенського патріарха.

«Вони передбачають, зокрема, інсценування та провокації, пов’язані із захопленням культових споруд нібито представниками праворадикальних організацій, що дозволить у подальшому спровокувати масові протистояння та акції протесту за участю парафіян православних конфесій», ‒ наголосив заступник голови СБУ.

УПЦ МП поширила фейк про напад «Правого сектору»

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин