Розробники ігор з’їдуться до Львова на міжнародну конференцію

17:25 6 Січня 2017

Розробники ігор з’їдуться до Львова на міжнародну конференцію

Фото: Bublbe.com

Львів увійшов у трійку міст Східної Європи, де проводять конференції для розробників ігор: 21 січня місто збере понад 500 учасників на «GameDev Conference».

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Уперше в Україні під час конференції відбудеться сертифікація «Unity 3d». Учасники «GameDev Conference Lviv 2017» матимуть можливість зареєструватися та пройти сертифікацію «Unity 3d», яка перевіряє знання розробника та надає міжнародне визнання їхніх навичок.

Своїм досвідом під час «GameDev Conference Lviv» поділяться близько 50 спеціалістів: девелоперів, дизанерів, паблішерів та власників студій з України, США, Румунії, Польщі, Білорусі та інших країн, які посідають перші місця у гейм-розробці. 5 потоків конференції охоплять усі аспекти: від геймдизайну, програмування, арту до паблішингу, просування та історій успіху.

Програму конференції доповнить ігрова частина: шоукейси та презентації іграшок-фіналістів конкурсу «Ukrainian Game Award». Розробники матимуть нагоду зібрати відгуки від колег та експертів і позмагатися за звання найкращих у 5 номінаціях.

Leopolis.news

Останні новини