Садовому запропонували будувати сміттєвий завод біля Грибовицького полігону

11:14 11 Жовтня 2018

Садовому запропонували будувати сміттєвий завод біля Грибовицького полігону

Фото: YouTube

Депутат Львівської міської ради Ігор Дякович вважає, що місто може збудувати сміттєпереробний комплекс на території біля Грибовицького сміттєзвалища.

Про це Ігор Дякович сказав, виступаючи на сесії Львівської міської ради, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Ігор Дякович розповів, що разом із колегами обстежив територію біля Грибовицького сміттєзвалища. Там депутати побачили вільну землю, де, на їхню думку, можна збудувати сміттєпереробний комплекс. Оскільки у Львові є багато противників будівництва заводу на території міста, депутат пропонує збудувати завод у Грибовичах. Ігор Дякович вимагає провести дослідження вказаних у запиті ділянки біля полігону, на можливість побудови там сміттєпереробного комплексу, визначити її статус, належність до конкретного населеного пункту, а також створити робочу групу для вивчення питання будівництва заводу на ділянці.

Міський голова Львова Андрій Садовий у відповідь на цю пропозицію сказав, що Львову ніхто не дозволить будувати завод за межами міста, адже саме львів’яни продукують сміття. Крім того, він наголосив, що з території на вул. Пластовій, 13 буде більше екологічної користі, якщо там збудують завод.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин