Садовий має нового радника з транспортних питань

19:19 14 Червня 2017

Садовий має нового радника з транспортних питань

Фото: ЛМР

Позаштатним радником міського голови Львова став Андрій Білий, який працюватиме з транспортною проблематикою.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Андрій Білий від початку місяця працює як радник міського голови. Я попросив його зануритись у проблематику транспорту, мається на увазі фінансова звітність, системність в управлінні. Він активно буде долучений до команди по електронному квитку. Як людина, яка працювала в великих потужних західних компаніях, він буде корисний, щоби правильно вибудувати систему аналізу, прогнозування в цій частині», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Біографічна довідка

Білий Андрій народився 27 липня 1985 року в місті Сімферополі.

Освіта:

  • 2007 року закінчив Севастопольський національний технічний університет за спеціальністю «Радіотехніка», ступінь магістр.

Досвід роботи:

  • 2016 – 2017 – керуючий партнер консалтингової компанії Drive Performance.
  • 2013 – 2016 – директор з виробництва компанії Dnapack Tavria. За час роботи досяг значних покращень основних показників на виробництві.
  • 2012 – 2013 – керівник групи інновацій компаній DSSmith. Впровадив цілий ряд проектів з підвищення ефективності виробництва на трьох заводах у двох країнах.
  • 2007 – 2011 – кар’єра в компанії Procter & Gamble з початкової позиції інженера до посади керівник відділу забезпечення якості та впровадження ініціатив. Отримав унікальний досвід з організації виробництва на рівні світових компаній. Захопився цими методологіями й почав шукати застосування цих знань.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини