Садовий надалі шукає винуватців сміттєвої проблеми у Львові

16:21 26 Вересня 2016

Садовий надалі шукає винуватців сміттєвої проблеми у Львові

Фото: УНІАН

Міський голова Андрій Садовий прокоментував ситуацію з вивезенням сміття у Львові, зазначивши, що на сьогодні в місті орієнтовно 15% майданчиків є проблемними, та розповів про діалог з громадою Малехова щодо рекультивації сміттєзвалища.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«На сьогодні у нас є проблема орієнтовно з 15% майданчиків міста Львова, це четвертина Сихівського району і невелика частина проблемних майданчиків по Франківському, Шевченківському та Личаківському районах. За п’ятницю-суботу-неділю великий об’єм було вивезено, ввійшли в нормальний ритм. Очікуємо за понеділок-вівторок суттєво змінити ситуацію, щоб вийти на нормальну роботу», – зазначив міський голова.

За його словами, є один перевізник, який не справляється, інші йому зараз допомагають. Андрій Садовий переконує, що проблеми з вивезенням з точки зору нових полігонів немає.

«Штучно, різними способами створюються проблеми, ми з тим живемо більше 120 днів», – наголосив міський голова.

Він розповів, що паралельно тривають розмови з Малеховом, щоб розпочати процеси з рекультивації: «З різними групами працюємо, щоб доносити правдиву інформацію. Дуже багато нечесних людей на цьому скористалися, доноситься викривлена інформація. Рекультивація потрібна і для Львова, і для мешканців, які там живуть. Для нас важливо, щоб ми комплексно вирішили проблему, бо ми в одному човні».

«Не робити рекультивацію – це злочин, в першу чергу, для людей, які там живуть. Місто готове чітко по проекту працювати, виконуючи всі умови, які ми запропонували в якості соціального пакету. Не думаю, що це вирішать за один день. Спокійно, в дискусіях, за круглими столами, максимально забравши політиканство. Мене дивують політики, які в воюючій країні пробують у Львові робити накручування ситуації. Львів – це тил, якщо хтось у Львові бунтує ситуацію, це, напевно, комусь потрібно», – розповів Андрій Садовий.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини