Андрій Садовий: Схема геніальна – спочатку блокують сміття, а потім порушують кримінальні провадження

15:20 17 Травня 2017

Андрій Садовий: Схема геніальна – спочатку блокують сміття, а потім порушують кримінальні провадження

Фото: Leopolis.news

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію навколо масових допитів чиновників міської ради.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Схема геніальна – спочатку блокують і не дають вивозити сміття, а потім порушують кримінальні провадження за те, що сміття не вивезено. Сьогодні почали допити всіх членів комісії з НС. Напевно їх вина в тому, що вони публічні. Львів має бути завалений сміттям, треба посадити всіх, кого треба посадити і показати, як погано люди господарюють. У них нічого не вийде – ми будемо боротися».

На запитання, як правоохоронці пояснюють свої дії, Садовий заявив, що вони ніяк не пояснюють це. Також, відомо, що першим на допит піде в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Свої повістки отримали заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, Ірина Маруняк, голова Сихівської РА, Надія Банах, голова Залізничної РА, заступник голови Франківської РА Орест Тимчишин.

Як додав, Сергій Бабак, в повістці зазначено, що він викликається на допит, як свідок у невідомій йому справі.  Також, за словами Бабака, на допит їх викликали у ГУ НП у Львівській області.

«Все керівництво міста займається тим, що дає покази. А хто має працювати, їх основна задача дестабілізувати ситуацію в місті», – додав Садовий.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини