У мерії Львова не знають, де будувати сміттєпереробний завод

16:28 13 Вересня 2016

У мерії Львова не знають, де будувати сміттєпереробний завод

Гроші на новий сміттєпереробний завод очікують найближчим часом, проте досі немає жодної ділянки в області, де можна було реалізувати проект.

Про це розповіла голова Сихівської РА, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Стабілізаційні заходи на Грибовицькому сміттєзвалищі зупинені. Тривають перемовини з мешканцями. Але ведуться роботи по встановленню огорожі та відеокамер.Також висіюємо траву для укріплення дамб. У той же час міський голова перебуває в Києві та веде перемовини з прем’єр-міністром Гройсманом з приводу ситуації зі сміттям у місті», – зазначила вона.

За словами Ірини Маруняк, з Європейським інвестиційним банком було погоджено виділення кредиту для будівництво сміттєпереробного заводу та на рекультивацією сміття, а в Мінрегіонбуді цей проект вже затверджено. Виділення кредиту очікують наступного місяця. Проте, на 5-тьох ділянках, які запропонувала Львівська обласна держадміністрація, перемовини з мешканцями зайшли в глухий кут.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини