Сергій Хараху: У військовій освіті відбувається спроба тихого саботажу

17:29 3 Травня 2017

Сергій Хараху: У військовій освіті відбувається спроба тихого саботажу

Сергій Хараху в центрі, фото: facebook.com/usspu.kharakhu

Заступник директора Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка, голова Центру військово-патріотичного виховання «Галичина» Сергій Хараху висловив обурення через програму, пропоновану для військових ліцеїв України.

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

«Я шалено злий!!!! Щойно прочитав програму для військових ліцеїв України, яку запропонували для розгляду на групі при МОН з підготовки нових програм Захисту Вітчизни. От самі гляньте. Беремо тему «Українські військові формування періоду Другої світової війни та другої половини ХХ ст.» А назва заняття 1… «Участь українців у Великій Вітчизняній війні у складі Збройних сил СРСР.» Це що за фокуси!!! Ви нас за дурнів тримаєте!? 9 квітня 2015 року Верховна Рада України в рамках «декомунізаційного пакету законів» ухвалила закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років», за яким в офіційному документообігу використовуватимуть виключно термін Друга світова війна, а термін «Велика Вітчизняна» більше не використовується!

Заняття 2. Українські Збройні формування під час Другої світової війни і Великої Вітчизняної війни та в повоєнний час. Тут учень повинен знати УВАГА!!!! про «Боротьбу військ НКВС УРСР і СРСР у боротьбі проти ОУН-УПА» Це цитата!!!».

За його словами, у темі 9 «Збройні сили незалежної України» нічого не сказано про абсолютно нову армію, яка виникла на полях боїв та кількох битв російсько-української війни 2013-17 років.

«Немає жодної згадки про зраду офіцерів Генштабу та перехід 75% військовослужбовців Криму до армії ворога. Чи може у військових ліцеях не кажуть, хто є ВОРОГОМ України? У мене слів немає, хочеться в цих «науковців» випустити обойму!!! А у темі «Вогнева підготовка» не знайшлось ЖОДНОГО уроку для української зброї та Укроборонпрому», – дивується освітянин.

«Розділ «Долікарська допомога» (його назвали курсом) хоч названий правильно. Але потім у тексті «Перша медична допомога, перша медична допомога» – вітання клоунам! Навчати треба ТАКТИЧНІЙ медицині. Це ж майбутні військові! Ок, “ПЄДАГОГІ”, МИ ЗУСТРІНЕМОСЬ НА ЗАСІДАННІ ГРУПИ! Я прийду з журналістами та камерами, щоб цих «фахівців» залишити у історії! Вважаю це тихим саботажем реформ у військовій освіті!», – наголосив Сергій Хараху.

Leopolis.news

Останні новини