Сергій Тарута: У нас вже є один актор серед кандидатів, а я буду займатися реальними справами

19:13 20 Лютого 2019

Сергій Тарута: У нас вже є один актор серед кандидатів, а я буду займатися реальними справами

Фото: rudenko.kiev.ua

Кандидат на посаду Президента України Сергій Тарута в інтерв’ю відомому телеведучому Дмитру Гордону розповів про своє бачення майбутнього країни, яким на його думку має бути лідер держави, кого він бачить своїм союзником. Редакція Leopolis.news вирішила ознайомити своїх читачів з найбільш цікавими тезами відомого політика.

На думку лідера партії «Основа» Сергія Тарути президентом має бути, насамперед, ефективний менеджер:

«Ця людина повинна бути порядною, вольовою, жорсткою у прийнятті рішень, але головне, щоб у неї було чітке розуміння того, яку країну ми будуємо. І тут дуже важливо, щоб вона мала таку репутацію, щоб змогла об’єднати країну. Адже зараз дуже важливо: об’єднати українців, об’єднати бізнесменів, підприємців, політиків навколо майбутнього країни».

Сергій Тарута пояснив, за рахунок чого напередодні виборів буде рости його президентський рейтинг. На його думку, найважливіший фактор майбутніх виборів – це т.зв. «нерішучі» виборці, ті, які ще не визначилися. Вони не хочуть голосувати за «старих» політиків і тому вони шукають гідного кандидата серед нових облич.

«Вважаю, що в Україні достатньо розумних людей, які на сьогодні ще не визначилися. Бачимо, що таких більше 20%. Вони не хочуть голосувати за старих політиків, але тепер важливо, щоб вони розібралися в нових політиках. І тепер важливо, щоб свідомі українці зрозуміли, хто лише говорить, а хто дійсно знає, зробив і може зробити, хто має відповідну компетенцію. І я сподіваюся, що мільйони українців, які дивляться нас, зроблять правильний вибір. Не за емоцією, не серцем, як часто це робиться, а зробили вибір розумом», – підкреслив Тарута.

Він розповів, як формуватиме свою команду, коли він і партія «Основа» прийдуть до влади.

«Є пропозиції по троє людей для кожної посади, і дуже важливо, щоб потім кращих з цих трьох не тільки за моєю рекомендацією, а й через процедуру призначив парламент. І я абсолютно гарантую, що кожен з них є професійним, гідним і патріотом. Це те, що потребує наша країна, особливо стосовно посад генпрокурора, керівників СБУ, МВС, Міністерства оборони, начальника Генерального штабу. Це дуже важливі позиції для збереження безпеки, як внутрішньої, так і зовнішньої. Але дуже важливою є і команда прем’єр-міністра, команда Уряду. Багато з тих, хто сьогодні не розглядає можливості працювати у владі, готові під мою репутацію кинути свої улюблені справи», – наголосив лідер партії «Основа».

Розповів Тарута і про те, хто фінансує його передвиборчу кампанію.

«Значну частину фінансую особисто я і моя родина. І що дуже важливо, величезна кількість тих людей, які повірили в команду «Основи», в ідеологію «Основи», хто розуміє загрози країні і що необхідно сьогодні, щоб об’єднатися, щоб дійсно переміг розум і ми могли б сформувати правильну коаліцію в парламенті. Ті, що вірять у перемогу на парламентських виборах, сьогодні також фінансують. І це на порядок менше, ніж фінансується сьогодні кампанія Петра Олексійовича або інших кандидатів. Але ми дуже ефективно підходимо до витрачання кожної копійку. Ми не займаємося обливанням брудом інших, так як це сьогодні робиться. Ми не займаємося підкупом і тому витрачаємо свої гроші ефективно», – розповів кандидат в Президенти України.

В інтерв’ю Гордону Тарута вперше розповів, хто з політиків, що представляють інші політичні сили, після виборів може разом з «Основою» побудувати нову систему влади в Україні. Такими Сергій Тарута назвав Юлію Тимошенко, Анатолія Гриценка та Андрія Садового, пояснюючи у чому сильні сторони кожного з цих політиків.

«Я завжди намагався об’єднювати, запрошувати не навколо прізвища Тарути або когось іншого, а навколо мети, навколо програми. І найближчі ідеї, співзвучні з доктриною «Україна 2030», є і в програмі Юлії Тимошенко, Садового, Гриценка. У Тимошенко досить добре прописана ситуація щодо перезавантаження нового суспільного договору, нової Конституції. У Гриценка в галузі обороноздатності. Країна, що має сьогодні такого сусіда, зобов’язана мати дуже сильну, ефективну, оборонну армію і систему. У Садового цікавим є бачення по інфраструктурі, яка також має важливе значення. Це найближчі програми, і вони співзвучні з тим, що тільки частково є в моїй програмі і програмі партії «Основа», – зазначив лідер партії.

Інтерв’ю Тарути Гордону закінчилося гарним жартом про Зеленського. Гордон запитав, що, враховуючи певну зовнішню схожість Тарути з голлівудським актором Вуді Алленом, Тарута міг би розглянути можливість зніматися в кіно.

«У нас вже є один актор серед кандидатів. Я буду займатися реальними справами. Країні у сьогоднішній час це дуже важливо», – сказав Сергій Тарута.

P.S.: Повний текст інтерв’ю можна переглянути за цим посиланням.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин